В Сливен определиха ученическите шампиони по баскетбол и футбол
Отборът на ГПЧЕ „ Симеон Радев“ – Перник е победител във финалната фаза на Ученическите игри по футбол във групата 8-10 клас. Проявата се проведе в Сливен при отлична организация на домакините от ОК „Спорт в училище-Сливен“ и ОС на БФС – Сливен.
Втората позиция зае тимът на ПГАСГ „Арх. Камен Петков” – Пловдив, а бронзовите медали заслужи съставът на СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна.
Сливен бе представен от ППМГ „Добри Чинтулов“, класирали се на шестата позиция.

В баскетболните финали при девойките 8-10 клас първата позиция заеха възпитаниците на 35 СЕУ „Добри Войников“ – София, които на финала се пребориха за златните отличия с тима на ПМГ „Яне Сандански“ – Гоце Делчев. Трети се класира отборът на Национална търговска гимназия – Пловдив.
Домакините от СУ „Пейо Яворов" са осми.
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 04 Юни 2026 13:27 |
|
Сряда, 03 Юни 2026 11:24 |
|
Вторник, 02 Юни 2026 15:23 |
|
Вторник, 12 Май 2026 12:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Събота, 09 Май 2026 07:15 |
|
Събота, 09 Май 2026 18:17 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |


