Приемат Етичен кодекс в Сливен
Общинският съвет в Сливен ще приеме Eтичен кодекс. Това ще стане на предстоящата сесия на 22 декември.
„Целта е с Кодекса да се създаде една по-нормална работна среда и да се ограничат личните нападки и бруталната намеса в личния живот на съветниците”, отбеляза председателят на Общинския съвет Мария Григорова”.
Тя коментира, че цялата общественост е свидетел на непристойното държание и репликите, които се разменят по време на заседания на Общинския съвет и на Постоянните комисии. „Всеки от нас е дошъл с ясната мисъл и е положил клетва да работи в името и интереса на общината и обществеността. Крайно време е да загърбим личните си пристрастия и това дали се харесваме като общински съветници и личности, или не”, каза още председателят на Обс.
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 04 Юни 2026 13:27 |
|
Сряда, 03 Юни 2026 11:24 |
|
Вторник, 02 Юни 2026 15:23 |
|
Вторник, 12 Май 2026 12:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Събота, 09 Май 2026 07:15 |
|
Събота, 09 Май 2026 18:17 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |


