Търсят сграда за болница
Министърът на здравеопазването д-р Стефан Константинов е поел ангажимент да потърси средства за построяването на нова сграда за настаняване на туберкулозно болните от региона.
За това информира изпълнителният директор на МБАЛ „Д-р Иван Селимински”-Сливен д-р Васислав Петров. Ако се намерят пари, сградата ще бъде построена до инфекциозно отделение и ще има капацитет 15 фтизиатрични легла. За построяването на обекта ще са нужни около 500 000 лева.
Министър Константинов посети болницата на 7 март, разгледа някои от отделенията и сградата на бившата тубболница. Той заяви, че трябва да се осигурят подходящи условия на пациентите и да се намери решение на проблема.
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 04 Юни 2026 13:27 |
|
Сряда, 03 Юни 2026 11:24 |
|
Вторник, 02 Юни 2026 15:23 |
|
Вторник, 12 Май 2026 12:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Събота, 09 Май 2026 07:15 |
|
Събота, 09 Май 2026 18:17 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |


