Три медала за „Айпол джу-джицу“ Сливен
СК „Айпол джу-джицу“ Сливен се поздрави с успех от Държавното първенство по джу-джицу. Представителите на клуба се върнаха от надпреварата в Бургас с три отличия. Спечелиха ги Бойко Бостанджиев и Димитър Стоянов. Те се класираха на втори места в дисциплината файтинг.

Бостанджиев е със сребро в групата на мъжете и при ветерани 35+, а Стоянов е с медал със същия оттенък при мъжете.
Сливенският клуб участва в надпреварата с четирима състезатели
„Държавното първенство по джу-джицу 2024 беше на ниво, с доста добре подготвени съперници. Всеки един от нас даде максимума от физически и технически умения в единоборствата. Въпреки всичко, състезателите ни успяха да постигнат успех. Поздравления за всички и продължаваме с пълни сили нашето развитие в джу-джицу“, коментират от „Айпол джу-джицу“ Сливен
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 04 Юни 2026 13:27 |
|
Сряда, 03 Юни 2026 11:24 |
|
Вторник, 02 Юни 2026 15:23 |
|
Вторник, 12 Май 2026 12:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Събота, 09 Май 2026 07:15 |
|
Събота, 09 Май 2026 18:17 |
|
Четвъртък, 07 Май 2026 12:13 |


