Организират втора безплатна прожекция на филма „Гунди – легенда за любовта“ в Сливен
На 6 август, сряда, Община Сливен организира втора безплатна прожекция на филма „Гунди – легенда за любовта“ на площад „Цар Освободител“.
Първата, която се състоя на 29 юли в зала „Сливен“, също беше планирана да се състои на открито. Лошото време обаче наложи преместване на събитието на закрито.
Тогава филмът предизвика много голям интерес сред жителите и гостите на града. Поради тази причина ръководството на Общината реши да организира втора вечер, посветена на „Гунди – легенда за любовта“.
Прожекцията е планирана за 21 часа. Предвидени са и столове за сядане.
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 04 Юни 2026 13:27 |
|
Сряда, 03 Юни 2026 11:24 |
|
Вторник, 02 Юни 2026 15:23 |
|
Вторник, 12 Май 2026 12:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Събота, 09 Май 2026 07:15 |
|
Събота, 09 Май 2026 18:17 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |


